close
تبلیغات در اینترنت
اینترنت

دبستان فرهنگیان علامه حلی 1

نظرسنجی

آخرین ارسالی های انجمن

چگونه بفهمیم فلش ویروسی است ؟

همانطور که میدانید استفاده از USB Flash یکی از رایج ترین روشهای میباشد که کاربران کامپیوتر از آن برای انتقال داده های خود استفاده میکنند. از مزیت های این روش میتوان به انتقال رایگان اطلاعات با حجم بالا و سرعت خوب اشاره نمود. اما متاسفانه مشکل عمده ای که در این روش انتقال اطلاعات وجود دارد و اکثر کاربران کامپیوتر حداقل یکبار به این مشکل بر خورد نموده اند ویروس های است که در بین این انتقال اطلاعات باعث آلوده شدن کامپیوتر مبدا یا مقصد خواهند شد. (تشخیص و حذف ویروسهای فلش)

در این آموزش قصد دارم شما را با علائمی آشنا کنم که با آگهی داشتن از آنها میتوانید به سادگی تشخیص دهید که آیا یک فلش یا هارد دیسک اکسترنال و یا هر ذخیره ساز دیگری مثل Micro SD ویروسی میباشند یا خیر.


چگونه بفهمیم فلش ویروسی است ؟

چگونه وای فای رایگان را در هر نقطه از جهان پیدا کنیم؟

اگر در هنگام سفر، به استفاده از اینترنت نیاز پیدا کردید می‌توانید از مکان‌هایی که اینترنت رایگان ارائه می‌دهند استفاده کنید.

 


چگونه وای فای رایگان را در هر نقطه از جهان پیدا کنیم؟

كانال تلگرامي آموزشگاه شهيد آيت 1

 

 

خانواده ها و اولياي محترم دانش آموزان:

فعاليت هاي آموزشي و پرورشي و اداري دبستان شهيد آيت دوره اول را با عضويت در كانال تلگرامي آموزشگاه دنبال كنيد :

telegram.me/ayatbirjand

 


مشاهده عكس ها در صفحات اینترنتی

در صورت عــدم مشاهده عکسها ،  یـک بار صفحه راRefresh   كرده و در صورت عــدم رفــع مشکل ،روی عکســها کلیــک راســت کنـید ، گــزینه show image یـــــا reload image یـــــا show picture یــــــا reloadpicture را انتخاب نمائید.